18. 3. 2020

Sluníčka

E-mailová adresa: slunicka15@gmail.com

Provoz třídy je od 7.15 hodin do 16.00 hodin. Ráno od 6.15 hodin do 7.15 hodin a odpoledne od 16.00 hodin do 16.45 hodin jsou děti spojeny ve třídě Včeliček.

Třída je rozdělena na 2 části – herna s kobercem, kde se nachází i domeček s klouzačkou a pracovní část se stolečky, která je určena k tvoření a také ke stolování. Našim přáním je, aby se děti, co nejlépe adaptovaly na nové prostředí a pobývaly ve velkém kolektivu bez problémů.
Vytvořili jsme si společná pravidla, která během roku doplňujeme. Uklízecí písnička napoví, kdy je čas uložit hračky. Každý týden zpíváme za doprovodu kláves, cvičíme, hrajeme hry, kreslíme nebo vyrábíme a na ukončení týdne si společně zopakujeme, co jsme všechno zvládli. Také budeme využívat všech dostupných herních prvků a cvičebních pomůcek v MŠ
(Orffovy nástroje, velké míče, padák…).
Při odpočinku nás vždy čeká pěkná pohádka, pohlazení, relaxační hudba nebo ukolébavka.
Školní vzdělávací program je k dispozici rodičům nahoře u nástěnky s aktuálními
informacemi. Budeme se snažit, aby se k nám do Sluníček děti těšily a každý den se
dozvěděly, naučily něco nového.

Vágnerová Romana

Bahulová Ivona